top of page

               Чернівецький обласний благодійний фонд допомоги дітям, хворим на рак і лейкемію "Подаруй дитині життя" до Міжнародного дня онкохворої дитини, провів двадцятий благодійний марафон "Я допоміг зберегти дитяче життя". 
               Завдання марафону зібрання коштів для онкохворих буковинських дітей, що перебувають на лікуванні в кардіоонкогематологічному відділенні Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.
               Наша гімназійна родина також долучилася до благодійного марафону та зробила свій посильний внесок, який стане порятунком для онкохворих дітей Буковини. Кошти на суму 9000 грн перераховані на рахунок фонду.
                Вдячні за небайдужість та участь в допомозі одноліткам!

              Ми не перестаємо допомагати нашим захисникам!  У нашому закладі відбувся благодійний збір коштів на "залізного коня" для колишнього учня нашої гімназії Миколи Шпаюка та його побратимів. Спільними зусиллями вдалося перерахувати 19500грн.
Тримаймося! 
               Допомагаймо  нашим воїнам!

               Памʼятаймо, що саме завдяки їхньому героїзму ми маємо можливість жити…

1.jpg

             Учні нашого закладу не стоять осторонь, а на рівні з дорослими беруть участь у благодійних заходах.  У грудні 2023р. відбулися акції в підтримку наших захисників та захисниць: «Ліки для ЗСУ» (зібрано 8800 грн), «Допомога для поранених бійців» (теплий одяг та натільна білизна), «Різдвяний оберіг військовим від помічників Святого Миколая», «Збір кришечок для протезування та інших військових цілей».

            Завдяки благодійній організації «Артанія України», в актовому залі встановлено конструкцію для плетіння маскувальних сіток, де наші учні, вчителі та всі бажаючі мають змогу долучитися до корисної справи.

            І це все тільки початок! Адже навіть маленький внесок в загальну

справу — безцінний! Наш ворог не спить. Ми маємо захищати нашу землю, кожний на своєму фронті!

            Спільними зусиллями — до ПЕРЕМОГИ!

             СЛАВА УКРАЇНІ!!!

сеика8.jpg

                 Людина починається з добра. Кожен з нас своїми, навіть маленькими вчинками, може зробити світ кращим! З цією метою 28 листопада 2023р. в нашій гімназії відбулася благодійна акція - збір іграшок та канцтоварів для дітей з Міжнародного центру доброти для матері та дитини «Місто добра».

              Дякуємо небайдужим серцям за участь! Щасливі, що маємо нагоду запалити вогники надії в дитячих очах!

            Фотозвіт даної події можна переглянути в соціальних мережах нашого закладу.

            20 жовтня 2023р., в нашій гімназії відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України "Осінь пахне перемогою". У ярмарку прийняли участь усі: батьки, учні, вчителі та працівники гімназії.

  Домашня випічка, солодощі, гарячі напої, сувеніри, прикраси ручної роботи - це все мали змогу придбати відвідувачі ярмарку для наближення нашої перемоги. Колоритна фотозона, ткані килими, українська хустка, мамині вишиті рушники, сніп жита та пшениці, чорнобривці та хризантеми, гарбузи та калина надали святу сімейної атмосфери.

            Ярмарок вдався на славу!!! Дякуємо батькам за активну участь в організації та проведенні заходу, а також тим, хто ярмаркував, організовував, продавав та купував!

Загалом вдалося зібрати 45 634 грн. Всі кошти були передані директору ліцею №5 "Оріана" Галині Абрам'юк. Завдячуючи батькам, учням та працівникам закладу, ще одна "пташка" полетіла на передову та наблизила нашу ПЕРЕМОГУ.

            Дякуємо Збройним Силам України за мирне небо!!! Слава Україні!!! Героям Слава!!!

ярмарок1.jpg
ярмарок2_edited.jpg
bottom of page