top of page

Віртуальна школа

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

Інформатизація освіти в Україні – один з найважливіших механізмів, що зачіпає основні напрямки модернізації освітньої системи. Сучасні інформаційні технології відкривають нові перспективи для підвищення ефективності освітнього процесу. Велика роль надається методам активного пізнання, самоосвіті, дистанційним освітнім програмам.

Дистанційна освіта – навчання на відстані – набуває сьогодні все більшої популярності. За наявності сучасних комп’ютерних технологій та Інтернету вона стає зручною та доступною. Адже дистанційна освіта не вимагає від студента присутності в аудиторії, навчаєтеся ви в зручний час в будь-якій точці земної кулі. Дистанційно можна закінчити ВУЗ, вивчити іноземну мову, підвищити кваліфікацію тощо.

На відміну від заочної форми навчання, де контроль за вивченням матеріалу припадає на певний час (зокрема на період сесії), дистанційна освіта дозволяє контролювати знання після кожного пройденого курсу – має більш гнучкий графік складання іспитів. Ще однією перевагою ДО є постійна підтримка викладацького складу: кожен студент прикріпляється до викладача, який контролює навчання, консультує і допомагає готуватися до іспитів.

Важливо і те, що можна самому обрати предмети, які вас цікавлять, темп і послідовність їх вивчення. Хіба не було б зручно пройти за семестр цілий курс? Або, навпаки, розтягнути його на два роки? Деякі розділи можна пропускати або повертатися до них знову. Ще один плюс – така освіта дешевша за звичайну.

Для того, щоб знання отримали конкретний зв’язок з діями, необхідно постійно “навчати себе”, поповнюючи й розширюючи свою освіту. Саме цю мету й ставить перед собою дистанційна освіта.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Пропонуємо Вашій увазі міжнародний проект дистанційного навчання “Яклас”. Портал має величезну базу завдань з різноманітних предметів шкільного курсу. Завдання представлені у формі тестів, портал надзвичайно зручний та інтуїтивно зрозумілий, використання сервісу є безкоштовним.

Пропонуємо Вам прекрасну можливість розширити свої знання завдяки українському громадському проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus». Тут Ви знайдете онлайн-курси за різними напрямками: підготовка до ЗНО, інформатика, історія України, економіка, тощо. Всі курси абсолютно безкоштовні.

o_yaklas.jpg
o_prometeus.jpg

ВІРТУАЛЬНІ ПОДОРОЖІ

Пропонуємо Вашій увазі добірку сайтів завдяки яким можна не виходячи з дому здійснити цікаву подорож до найзаповітніших куточків нашої країни та світу. Перейшовши за відповідним посиланням Ви можете “відвідати” заочну екскурсію та дізнатись більше про Україну і світ.

bottom of page