top of page

Проведення арт-терапевтичного заняття з ментального здоров'я на зняття емоційного напруження з учнями 5-А класу. 

1.jpg
2.jpg

Чернівецька гімназія №11 приєдналась до 

Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

640px-Instagram_icon.png

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» ініційована першою леді України Оленою Зеленською. 

  Наразі стартувала комунікаційна кампанія, мета якої – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

У межах кампанії створено спеціальну сторінку: http://howareu.com  (howareu_program), де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров'я – своє та людей поруч.

Дізнатися більше інформації про ментальне здоров’я можна також на сторінках у соціальних мережах: 

Нагадуємо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості. Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного. 

 Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує МОЗ України. Всесвітня організація охорони здоров’я – експертний партнер, виконавчий партнер – громадська організація «Безбар’єрність». Майданчиком для розробки та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В закладі  психологічною службою проводитимуться заходи із включенням елементів цієї програми. Тож ласкаво просимо до нас! Досвідчені працівники завжди готові прийти вам на допомогу.

bottom of page