top of page

    22 травня в нашому закладі відбувся мотиваційний тренінг, спрямований на згуртування колективу, проведений директором Солотисік Любов Іванівною та психологічною службою.
     Панувала весела, дружня атмосфера, що подарувала всім гарний настрій, нові ідеї та заряд позитиву на весь тиждень! Кожен учасник відчув себе частиною справжньої команди, де важлива підтримка, взаєморозуміння та спільна мета.

                🌿 Здоровий клімат — міцна команда! 🌿
         17 квітня у нашому закладі відбувся натхненний тренінг "Шляхи формування здорового психологічного клімату в колективі", який провела психолог Ангеліна Черней.

               Учасники разом шукали ефективні способи збереження доброзичливої атмосфери в колективі, говорили про важливість взаємної підтримки, довіри, відкритої комунікації та уважного ставлення одне до одного.

               ✨ Через вправи, емоції та усмішки ми ще раз переконались: здоровий психологічний клімат — це фундамент щасливої та успішної команди! 💜

         17 березня соціальний педагог Русу Ірина Василівна провела тренінг на згуртування команди "Формуємо атмосферу довіри". Педагоги зміцнювали взаємопідтримку, довіру та командний дух. Компліменти, творчі завдання, символічні об’єднання – усе, щоб ще раз відчути: кожен із нас – унікальний, а разом ми єдина команда! 

            Адже в колективі, де панує повага та натхнення, народжуються найкращі ідеї!

2.jpg
3.jpg
1.jpg

           У нашій гімназії відбувся тренінг "Ключ до згуртованості", який провела соціальний педагог 27 січня для класних керівників. Педагоги виконували командні завдання, ділилися досвідом та шукали ефективні шляхи для зміцнення взаємодії в колективі.

          Через цікаві вправи, спілкування та взаємну підтримку учасники ще раз переконалися: згуртований колектив – це запорука успіху, комфортної атмосфери та натхнення для кожного. Дякуємо всім за активність і відкритість до співпраці! 🤝✨

            У січні 2025 року соціальний педагог Ірина Русу провела з учнями 5-9 класів тренінг на тему "Народження істини, а не загострення стосунків". Під час заходу школярі вчилися ефективно спілкуватися, розв’язувати конфлікти та знаходити порозуміння. Учні отримали практичні навички, які допоможуть будувати гармонійні стосунки у повсякденному житті. Дякуємо за корисні поради та цікаву дискусію!

          Психологом гімназії Сніжаною Гузик 4 листопада 2024 року було проведено з вчителями закладу воркшоп «Превенція суїциду в громадах", завданнями якого було: мати продуктивні установки і погляди щодо суїциду; навчитися розпізнавати насторожувальні ознаки суїцидальної поведінки; надавати підтримку людині у суїцидальній кризі; мати посилання на ресурси, до яких люди в суїцидальній кризі можуть звернутись з метою подальшої допомоги, і способи їх 
пошуку та навчитися турбуватися про себе🤗❤️
     ✅ Воркшоп відбувся в рамках проєкту «Міжвідомча співпраця у сфері охорони здоровʼя/UKR23/0016 Institutional Cooperation in the Health Sector», який впроваджують Університетська клініка Акерсхус (Норвегія), Центр психічного здоров'я НаУКМА м. Київ та Громадська організація «Слова допомагають».

    До Всесвітнього Дня Ментального здоров'я в нашій гімназії психологом Сніжаною Гузик та іншими фасилітаторами було проведено інтерактивну освітню виставку «Mental Treck» для учнів 8-А та 8-Б класів, яка навчає молодь дбати про власне психічне здоров’я.
🫶 Проєкт «Mental treck» створений навчити дітей звертати увагу на своє ментальне здоров’я. 
☝️«Mental Trek» інформує дітей про засоби підтримки психічного здоров’я у повсякденному житті та кризових ситуаціях, а також навчає їх бути толерантними і допомагати людям, які мають психічні розлади.
🫴Завдяки унікальному освітньому інструменту «Mental Trek» діти та підлітки мають змогу навчитися говорити та розрізняти психічні стани та дізнатися до кого звертатися у разі психічного неблагополуччя.💖

Проведення арт-терапевтичного заняття з ментального здоров'я на зняття емоційного напруження з учнями 5-А класу

1.jpg
2.jpg

Чернівецька гімназія №11 приєдналась до 

Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

640px-Instagram_icon.png

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» ініційована першою леді України Оленою Зеленською. 

  Наразі стартувала комунікаційна кампанія, мета якої – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

У межах кампанії створено спеціальну сторінку: http://howareu.com  (howareu_program), де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров'я – своє та людей поруч.

Дізнатися більше інформації про ментальне здоров’я можна також на сторінках у соціальних мережах: 

Нагадуємо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості. Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного. 

 Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує МОЗ України. Всесвітня організація охорони здоров’я – експертний партнер, виконавчий партнер – громадська організація «Безбар’єрність». Майданчиком для розробки та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В закладі  психологічною службою проводитимуться заходи із включенням елементів цієї програми. Тож ласкаво просимо до нас! Досвідчені працівники завжди готові прийти вам на допомогу.

bottom of page